Psychohygiena pro vedoucí pracovníky a vedoucí týmů

Pronikněte do tajů duševní hygieny a zkvalitněte si její pomocí pracovní i soukromí život.

FORMA:
E-learning, individuální studium, stále otevřený kurz, zahájení kdykoli
ID
2718

Tento kurz vede účastníky k hlubšímu sebepoznání, zamýšlení se nad svým způsobem života i nad možnostmi změny. Zároveň by měl naznačit cestu k zvládání běžných obtíží a k udržování určité míry duševní rovnováhy a pocitu životní spokojenosti s důrazem na oblast pracovního prostředí.

OBSAH KURZU:

Duševní hygiena jako důležitá součást našeho života
Duševní zdraví
Stres jako rizikový faktor duševní rovnováhy
Zvládání stresu a jeho prevence
Životospráva jako prostředek upevňování duševní rovnováhy
Pracovní prostředí z psychohygienického hlediska

Autorem kurzu je PhDr. Alexandra Aišmanová. Kurz je aktuálně zdarma zpřístupněn v režimu bez podpory tutora.

On-line kurz je pro pracovníky ZČU dostupný ZDARMA a je určen pro samostudium. Úspěšný absolvent kurzu obdrží osvědčení. Pro účast v kurzu je potřeba se zaregistrovat.

ZAREGISTROVAT SE

Pracovníci Celoživotního a distančního vzdělávání Vám obratem vytvoří přístup do on-line kurzu, abyste se mohli přes ORION login přihlásit.

PŘIHLÁSIT SE

KONTAKT:
Celoživotní a distanční vzdělávání
Západočeská univerzita v Plzni
tel.: +420 377 631 903
e-mail: kurzy@rek.zcu.cz

logolink

Projekt Modulární systém vzdělávání zaměstnanců Západočeské univerzity v Plzni
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/2.2.00/15.0398
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.