Seminář "Novinky v LMS Moodle 2017"

Nové funkce a možnosti LMS Moodle budou představeny na ZČU .

Řečníci

Začátek

12/01/2017 - 10:00

Konec

12/01/2017 - 15:00

Univerzitní 22, Plzeň, 30100, UI 127   Zobrazit mapu

Nové možnosti práce s LMS Moodle nám dne 12. 1. 2017 přijede představit Mgr. Pavel Lorenc z firmy Pragodata consulting, generálního partnera Moodle pro Českou republiku.

Školení je určeno všem zaměstnancům Západočeské univerzity v Plzni a rádi uvítáme i studenty.

Akce se bude konat v zasedací místnosti budovy CIV, UI 127.

Doporučujeme účastníkům vzít si s sebou notebook pro možnost vyzkoušení prezentovaných funkcionalit Moodle.

Rozvrh:

1. část – 10:00 – 12:00
  2. část 13:00 – 15:00
Školení bude zaměřeno na zkušenější uživatele Moodle a bude se týkat těchto oblastí: 1)      Nejvýznamnější novinky v Moodle ve verzích 3.0 a 3.1. Bude se jednat zejména o: –          Nové formáty testových úloh o   Přesun do textu o   Přesun do obrázku o   Přesun terče do obrázku –          Vylepšená práce s tabulkami –          Vylepšené rozhraní pro práci s úkoly –          Přidaná funkcionalita Koše 2)      Tipy na využití stávajících činností a funkcionalit Moodle i doplňující rozšíření v kurzech: –          Transparentní hodnocení úkolů pomocí rubrik –          Diskusní fórum a chat –          Filtry v kurzu + Slovník a Test –          Kniha + navbuttons –          Plnění činností a omezení přístupu k popiskům –          Možnosti činnosti Workshop Část školení bude věnována dotazům účastníků. Zapeklité dotazy je žádoucí zaslat dopředu na lrohlik@ucv.zcu.cz.  Po ukončení oficiální části bude prostor pro osobní konzultace.

PhDr. Lucie Rohlíková, Ph.D.

Ústav celoživotního vzdělávání

Západočeská univerzita v Plzni