První otevřený kurz ZČU je hotov!

Jako trochu opožděný vánoční dárek byl dnes na platformě seduo.cz zpřístupněn první otevřený kurz Západočeské univerzity v Plzni. Autorem kurzu je Mgr. Michal Dubec, odborný asistent katedry pedagogiky Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni. Věříme, že originální téma “Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku” zaujme široké spektrum zájemců o problematiku vztahů a komunikace. Západočeská univerzita v Plzni kurz poskytuje všem zájemcům zdarma. Připravili jsme 10 odborných lekcí, se kterými se účastníci kurzu mohou seznámit ve formě studijního textu nebo videa. V kurzu dále naleznete cvičení, kontrolní otázky a odkazy na rozšiřující zdroje. Pro komunikaci s účastníky kurzu mezi sebou i s lektorem byla založena facebooková skupina. Za spolupráci moc děkujeme všem, kteří se na přípravě kurzu podíleli!   VSTUP DO KURZU “Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku”