E-learningový kurz- Angličtina pro akademické pracovníky

ZAČÁTEK:
09/12/2019
FORMA:
15 hodin online kurz
ID
ESF310-002

Kurz je určen k rozvoji znalostí angličtiny pro akademické účely. Kurz připravil Ústav jazykové přípravy  jako alternativu za prezenční kurz, aby byl přístupný  i těm akademikům, kteří nemají časové možnosti v rámci nabízených prezenčních kurzů.  Zároveň je tento kurz svým obsahem sestaven jako nástavbový kurz pro všechny účastníky, kteří již úspěšně absolvovali prezenční kurz.

Úroveň kurzu odpovídá B2 / C1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFR). Tento kurz by vám měl pomoci zlepšit vaše znalosti akademické angličtiny, které lze použít při komunikaci s kolegy ze zahraničních institucí a univerzit. Obsah kurzu je zaměřen na vzdělávací systémy v anglicky mluvících zemích, aktuální problémy v terciárním vzdělávání, online učení a akademickou anglickou slovní zásobu.

Po vyplnění přihlášky vám bude zaslán přístup do kurzu.

Kurz bude zahájen 9. prosince 2019.

Koordinátor kurzu za UJP: Bc. Daniela Kopřivová , e-mail: dkoprivo@ujp.zcu.cz, tel.: 37763 5210

Technická podpora kurzu: Bc. Helena Hasnedlová, hasnedlh@rek.zcu.cz, tel.: 737 472 326

ESF projekt Západočeské univerzity v Plzni

Registrační číslo projektu: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002287