Inovace prezentací pro výuku s využitím Prezi

Prezi je prezentační program, s jehož pomocí vytvoříte netradiční a atraktivní prezentace, které jsou dobře využitelné pro vzdělávací účely i pro profesionální prezentace firemních plánů, analýz nebo výstupů projektů.

FORMA:
Kombinovaná, jednodenní kurz (prezenční setkání 2 hodiny + on-line samostudium 14 hodiny)

Rádi byste vytvářeli poutavější prezentace?

Slyšeli jste o prezentačním softwaru Prezi?

A chtěli byste se s ním seznámit?

Využití cloudového prezentačního softwaru Prezi vám umožní vytvářet netradiční a atraktivní prezentace, které jsou dobře využitelné jak pro vzdělávací účely, tak i pro profesionální firemní prezentace. Prezi není klasický prezentační program s řadou slidů. Je to plátno, na kterém shromažďujete myšlenky a poté je prezentujete prostřednictvím multimediálního obsahu. Pojďte se s námi naučit ho používat.

Termíny kurzu:

termín není aktuálně vypsán

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz

Kurz byl vytvořen v rámci ESF projektu Západočeské univerzity v Plzni