Komunikace s generací X, Y, Z

prezenční kurz, 14 hodin

LEKTOŘI KURZU:

Univerzitní 22, místnost UL 601   Zobrazit mapu

Dvoudenní workshop pro akademické pracovníky ZČU, kteří přichází do kontaktu s generacemi Y a Z. Ve workshopu se naučíte jak s těmito generacemi komunikovat,  jak je zaujmout a co je pro ně charakteristické. Akce trvá dva dny a jednotlivé aktivity na sebe navazují.

Rámcový obsah:

• Popis generace BB, X, Y a Z
  • Komunikace mezi jednotlivými generacemi
  • Motivace, identita a pracovní návyky
  • Jak vtahovat generace Y a Z
  • Využití diverzity generací
  • Jaké jsou mé vlastní vzorce a postoje

Články k tématu:
Jak si generace Y vybírá práci – Co je pro Y důležité při výběru práce? Jak najít společnou řeč s „mladými“ zaměstnanci, přesvědčit je, aby s vámi spolupracovali a chtěli u vás zůstat?
4 vzkazy generace Y manažerům – Na kurzech a v průzkumech ve firmách se dlouhodobě ptáme, co je nejdůležitější pro vedení generace Y. Vybrali jsme 4 zásadní věci.
V průběhu kurzu používáme ukázky Youtube pro pochopení komunikace nejmladší generace.
Účastníci se také mohou později vrátit k přednášce jednoho z lektorů kurzu na konferenci Učitel In Jak se domluvit s generací Z

Nejbližší termín kurzu:

7. – 8. 9. 2020, 9:00-16:00, místnost UL 601, 6. patro Fakulty strojní

kurz je rezervován pro Fakultu ekonomickou

Kapacita kurzu je 12 osob.

Kurz je určen pro akademické pracovníky.

Koordinátor kurzu: Jana Holatová, jholato@rek.zcu.cz, 37763 1901