Kooperativní učení a vedení studentských týmů

Ovládněte vzdělávací strategie založené na vzájemném učení studentů a jejich týmové práci.

FORMA:
Kombinovaná, jednodenní kurz (prezenční setkání 3 hodiny + on-line samostudium 13 hodin)

Lákají vás netradiční způsoby výuky?

Chcete umět používat kooperativní učení?

Rádi byste rozvíjeli u studentů týmovou spolupráci?

Smyslem kurzu je rozšířit repertoár vzdělávacích strategií o ty, které jsou založeny na vzájemném učení studentů a jejich týmové práci. Vyzkoušíte si kooperativní strategie a techniky pro různé formy vysokoškolského vzdělávání, jak technického, tak humanitního charakteru. Součástí kurzu je i navazující téma vedení studentských týmů – představí různé druhy studentských týmů a různé přístupy k jejich vedení, problematiku tvorby týmů a jejich činnosti v různých fázích týmové práce, vyhodnocování práce kooperativních učebních skupin a studentských týmů.

Termíny kurzu:

termín není aktuálně vypsán

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz

ESF II projekt Západočeské univerzity v Plzni