Příklady dobré praxe výuky v technických a přírodovědných oborech

Kurz provede účastníky celou řadou užitečných výukových příkladů, které lze uplatnit při výuce na přírodovědných a technických školách.

FORMA:
Kombinovaná, jednodenní kurz (prezenční setkání 2 hodiny + on-line samostudium 14 hodiny)

Chcete vědět, jak učí ostatní kolegové v oboru?

Jak přinést nové učební metody do starých předmětů?

Hledáte novou inspiraci pro výuku?

Kurz, který připravili akademičtí pracovníci z Fakulty strojní, Fakulty aplikovaných věd a z Fakulty pedagogické, reflektuje současný stav, východiska a perspektivy technického a přírodovědného vzdělávání a přináší řadu zajímavých výukových příkladů z jejich vlastní praxe. Kurz se skládá z prezenčního setkání a on-line kurzu, těšit se tak můžete nejen na živé příklady s diskuzí, ale také na další praktické zkušenosti s výukou technických a přírodovědných oborů.

Termíny kurzu:

termín není aktuálně vypsán

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz

ESF projekt Západočeské univerzity v Plzni