Příprava interaktivních materiálů pro žáky základních a středních škol

Pojďte se naučit, jak připravit pro žáky takové interaktivní multimediální materiály, které je skutečně zaujmou a poučí.

FORMA:
E-learning, individuální studium, stále otevřený kurz, zahájení kdykoli
ID
1CZV003, 3252

V rámci tohoto kurzu se účastníci naučí připravovat interaktivní multimediální materiály atraktivní pro žáky základních a středních škol. Pozornost bude věnována obsahové, metodické, technické, grafické i jazykové stránce přípravy materiálů vhodných pro různé věkové skupiny žáků.

OBSAH KURZU:

Pokyny pro autorskou práci v projektu PVBV
Tvorba interaktivních materiálů
Odkazy na multimédia

Autorkami kurzu jsou PhDr. Lucie Rohlíková a PaedDr. Jana Vejvodová, CSc.

Studijní text ke stažení

On-line kurz je pro pracovníky ZČU dostupný ZDARMA a je určen pro samostudium. Úspěšný absolvent kurzu obdrží osvědčení. Pro účast v kurzu je potřeba se zaregistrovat.

ZAREGISTROVAT SE

Pracovníci Celoživotního a distančního vzdělávání Vám obratem vytvoří přístup do on-line kurzu, abyste se mohli přes ORION login přihlásit.

PŘIHLÁSIT SE

KONTAKT:
Celoživotní a distanční vzdělávání
Západočeská univerzita v Plzni
tel.: +420 377 631 903
e-mail: kurzy@rek.zcu.cz

logolink

Projekt Popularizace vědy a badatelsky orientované výuky
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/2.3.00/45.0007
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.