Vydávání odborných publikací na ZČU

Seznamte se s postupem, jak vydat odbornou publikaci v univerzitním vydavatelství Západočeské univerzity v Plzni.

FORMA:
prezenční část 1,5 hod

Chystáte se vydat odbornou publikaci?

Víte, jaké náležitosti má odborná kniha splňovat?

Znáte pravidla recenzního řízení na Západočeské univerzitě?

OBSAH KURZU:

Kurz Vás seznámí s postupem, jak vydat odbornou publikaci v univerzitním vydavatelství Západočeské univerzity v Plzni. Seznámíte se s průběhem a náležitostmi recenzního řízení. Zjistíte, jaké nároky klade na recenzované odborné publikace Metodika hodnocení výzkumných organizací. Řeč bude i o ISBN, předtiskové úpravě, tiráži odborných knih a tisku publikací. Dozvíte se rovněž o možnostech on-line publikování a získání DOI pro Vaši publikaci. Nakonec kurz představí možnosti distribuce publikací.

Termíny kurzu:

termín není aktuálně vypsán

Máte o náš kurz zájem a není k dispozici vhodný termín? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz

Kurz byl vytvořen v rámci ESF projektu Západočeské univerzity v Plzni