Výuka studentů se speciálními vzdělávacími potřebami (dyslexie apod.)

Zjistěte vše potřebné pro práci se studenty s SVP na ZČU.

FORMA:
Kombinovaná, jednodenní prezenční kurz (5 hod.) + on-line samostudium (11 hod.)
ID
ESF09-002

Pracujete se studenty se speciálními vzdělávacími potřebami? Chcete se naučit projektovat (plánovat) výuku společného vzdělávání s akceptací studentů se speciálními vzdělávacími potřebami?

Kurz je zaměřen na realizaci a reflektovaní výuky se studenty se speciálně vzdělávacími potřebami a aplikování základních vyučovacích strategií s ohledem na společné vzdělávání. Absolventi se naučí využívat vhodnou pedagogickou komunikaci se studenty se SVP a aplikovat u těchto studentů vhodné formy pedagogické evaluace. Kurz je vhodný nejen pro akademické pracovníky, ale i pro administrativní pracovníky univerzity.

Termín kurzu:

aktuálně není termín tohoto kurzu vypsán

Máte o náš kurz zájem a nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz