Výuka zahraničních studentů: Úvod do problematiky Blízkého východu

Účastníci kurzu se naučí orientovat se v arabských vzdělávacích systémech a kulturních zvycích.

FORMA:
Kombinovaná, jednodenní prezenční kurz (5 hod.) + on-line samostudium (11 hod.)
ID
ESF09-003, 3552

Pracujete se zahraničními studenty?

Chcete se dozvědět více o Blízkém východu?

Zajímá vás jeho kultura a zvyky?

Kurz je zaměřen na základní orientaci ve vzdělávacích systémech arabských zemí a na seznámení se s arabskými kulturními zvyky.  Absolventi si rozšíří svou stávající znalost této oblasti s cílem poskytovat kvalitnější poradenské služby a zlepšit kvalitu výuky osob pocházejících z „arabského světa“. Kurz je vhodný nejen pro akademické pracovníky, ale i pro administrativní pracovníky univerzity.

Termín kurzu:

aktuálně není termín tohoto kurzu vypsán

Máte o náš kurz zájem a nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz

Kurz byl vytvořen v rámci ESF projektu Západočeské univerzity v Plzni