Zvládání konfliktů se studenty na vysoké škole

Naučte se zvládat konflikty nejen na vysoké škole.

FORMA:
Kombinovaná, jednodenní kurz (prezenční setkání 3 hodiny + on-line samostudium 13 hodin)
ID
ESF15-019

Víte jak vznikají konflikty?
Zajímá vás, jak se v nich vyznat?
A hlavně jak konflikty zvládat?

Bez problémů, sporů a konfliktů by se zastavil vývoj. Nejde tedy o to se konfliktů zbavit, ale umět s nimi vycházet. Výukový program ukazuje hlavní příčiny vzniku konfliktů, jejich obvyklé scénáře a hlavně nástroje, které umožňují konflikty účinně krotit. Zavede Vás do světa vyjednávání a mediace, kde se mluví v pojmech jako jsou zájmy, emoce, batny, osobnost nebo spokojenost. Navštívíte krajiny, obývané různými vyjednávacími styly a dostanete do ruky mapy, které Vám umožní se v kraji vyznat, a nástroje, které Vám usnadní v něm uspět. Kurz Vás připraví na zvládání konfliktů se studenty, s kolegy ale i v běžném životě.

Termíny kurzu:

aktuálně není termín tohoto kurzu vypsán

Máte o náš kurz zájem a nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás na kurzy@rek.zcu.cz

Kurz byl vytvořen v rámci ESF projektu Západočeské univerzity v Plzni