Kulatý stůl k etickým standardům na ZČU a řešení neetického jednání - diskuse se zaměstnanými

Diskutovat se zaměstnanými budou doc. Dr. RNDr. Miroslav Holeček, rektor ZČU, a PhDr. Mgr. Petr Jurek, Ph.D., předseda Etické komise

Začátek

02/02/2023 - 10:45

Konec

02/02/2023 - 12:00

Univerzitní 22, místnost UV115b   Zobrazit mapu
Jedním z cílů Plánu rovných příležitostí ZČU je zvyšení sociálního i fyzického bezpečí na ZČU pro pracující i studující. Univerzita se zavázala k nastavení jasných etických standardů, hranic a pravidel chování, které berou v úvahu existující mocenskou a genderovou nerovnováhu mezi jednotlivci a skupinami osob (například vyučující versus studující, nadřízený versus podřízený apod.), a především také transparentních, dostupných a důvěryhodných mechanismů řešení problematických situací a porušení těchto standardů.

O etických standardech na ZČU a o řešení neetického jednání budou se zaměstnankyněmi a zaměstnanci ZČU hovořit doc. Dr. RNDr. Miroslav Holeček, rektor ZČU, a PhDr. Mgr. Petr Jurek, Ph.D., předseda Etické komise.

Termín:
čtvrtek 2. 2. 2023 10:45-12:00 v místnosti UV 115b (budova Fakulty strojní)

Koordinátor akce: Mgr. Petr Šimon, simonp@rek.zcu.cz, +377631914