Kulatý stůl k rozvoji pedagogicko-psychologických dovedností akademických pracovníků

Začátek

07/02/2023 - 10:00

Konec

07/02/2023 - 12:00

Univerzitní 8, UR007   Zobrazit mapu
Dne 7. 2. 2023 přivítá Západočeská univerzita v Plzni rektorku Univerzity Karlovy prof. MUDr. Milenu Králíčkovou, Ph.D., aby s panem rektorem doc. Dr. RNDr. Miroslavem Holečkem podepsali smlouvu o vzájemné spolupráci v oblasti rozvoje pedagogicko-psychologických dovedností zaměstnanců v rámci platforem Pedadesk (ZČU) a Paedagogium (UK).

Srdečně Vás zveme na kulatý stůl, který se bude k tématu rozvoje pedagogicko-psychologických dovedností akademických pracovníků konat od 10 do 12 hodin v budově rektorátu ZČU, Univerzitní 8, zasedací místnost UR007.

V rámci kulatého stolu vystoupí zástupci Západočeské univerzity v Plzni i zástupci Univerzity Karlovy a představí hlavní osy spolupráce platforem Pedadesk a Paedagogium. Dále bude prostor pro diskusi účastníků.

Akce je určena pro zvané účastníky.

lrohlik@rek.zcu.cz