Trendy v digitálním vzdělávání na vysokých školách

Pojďte společně diskutovat trendy v digitálním vzdělávání na vysokých školách u nás i v zahraničí!

Začátek

05/03/2019 - 10:00

Konec

05/03/2019 - 16:00

Univerzitní 22, Plzeň, UV115   Zobrazit mapu

Celoživotní a distanční vzdělávání Západočeské univerzity v Plzni ve spolupráci s Českou asociací distančního univerzitního vzdělávání a Centrem pro studium vysokého školství vás zve na seminář “Trendy v digitálním vzdělávání na vysokých školách“, který probíhá v rámci projektu 100+.

Projekt 100+  navazuje  na konferenci Vysoké školství a česká společnost v minulých 100 letech a jak dál z 1. 11. 2018kterou jsme si přáli otevřít diskuzi o vysokém školství a vysokoškolském vzdělávání. Tento seminář je jednou z prvních akcí, které budou v rámci tohoto projektu probíhat.

Termín: 5. 3. 2019, 10:00 – 16:00

Program bude sestávat z několika vystoupení odborníků z různých vysokých škol v České republice a závěrečné panelové diskuse, která se bude soustředit na možnosti spolupráce vysokých škol v oblasti online vzdělávání a smysluplného využívání technologií ve výuce na vysoké škole. Cílem je také vybudovat komunitu spolupracujících a vzájemně se doporučujících odborníků zaměřenou na digitální vzdělávání.

Akce je otevřena  ZDARMA všem zájemcům ze ZČU i dalších vysokých škol po předchozím přihlášení.

Program:

Kontakt: