ArtCamp 2017 – kurzy ZDARMA pro zaměstnance ZČU

Zajímáte se o umění a rádi byste strávili část svého léta v kreativním a inspirativním prostředí? Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU nabízí zaměstnancům univerzity mimořádnou možnost účasti ve vybraných kurzech mezinárodní letní školy umění ArtCamp 2017 s kurzovným zdarma. Informace o letní škole a náplň jednotlivých kurzů naleznete na webu fakulty. Zaujala-li vás nabídka, zašlete nejpozději do 15. června své kontaktní údaje na e-mail artcamp@fdu.zcu.cz, následně obdržíte link k bezplatnému přihlašování. Kapacita jednotlivých kurzů je omezena.
Kurz Jazyk výuky Vyučující Termín
Design interiéru slovenský Mgr. Art. Jana Potiron, ArtD. / FDULS 24.–28.7.
Design světla český MgA. Jan Morávek / FDULS 10.–14.7.
Digitální fotografie – základy český BcA. Radovan Kodera / FDULS 17.–21.7.
Digitální fotografie – městská krajina český Prof. Mgr. Štěpán Grygar / FDULS 24.–28.7.
Hudební kompozice český Doc. Mgr. MgA. Jiří Bezděk, Ph.D. / FPE ZČU 8.–14.7.
Logo a jednotný vizuální styl český Doc. MgA. Kristýna Fišerová / FDULS 10.–14.7.
Nový cirkus český Jiřina Adamková / Žongléros Ansámbl z. s. 17.–21.7.
Sborový zpěv český Mgr. Vít Aschenbrenner, Ph.D., Mgr. Romana Feiferlíková, Ph.D. / FPE ZČU 8.–14.7.
Science fiction tvorba pro film anglický Chris Rosewarne / Velká Británie 24.–28.7.
Videotvorba český MgA. Lukáš Kellner / FDULS 17.–21.7.