Nová média ve výuce němčiny

Připravili jsme pro učitele všech stupňů a typů škol workshop, který se bude věnovat využití internetu ve výuce NJ.

Začátek

29/11/2016

Konec

Chodské náměstí 1, Plzeň   Zobrazit mapu

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

katedra německého jazyka FPE ZČU Vás srdečně zve na workshop pro učitele všech stupňů a typů škol o nových médiích ve výuce NJ.

Nejde o teoretickou přednášku, ale o konkrétní tipy do výuky a jejich praktické využití.

Pokud se worshopu zúčastníte, budete přímo vše prakticky zkoušet, budete moci pracovat s internetem a běžně dostupnými aplikacemi, jejichž výběr se bude z velké části řídit Vašim přáním. V závěru workshopu obdržíte certifikát ZČU.

nove-internetove-vychytavky-2016

Budeme velice rádi, když se na workshop přihlásíte a nebo když tuto informaci předáte svým kolegům nebo známým.

S případnými dotazy se prosím obracejte na Mgr. Chavíkovou (ichavik@knj.zcu.cz).

ichavik@knj.zcu.cz