Inspiration Café: Model převrácené třídy na VŠ

Pedadesk ZČU v Plzni a Paedagogium Univerzity Karlovy vás srdečně zvou na další setkání z cyklu Inspiration Café

Začátek

11/06/2024 - 14:00

Konec

11/06/2024 - 16:30

Veleslavínova 42, Plzeň, místnost VC329   Zobrazit mapu

Inspiration Café je cyklus neformálních setkání vysokoškolských vyučujících, pořádaný ve spolupráci platformy Pedadesk Západočeské univerzity v Plzni a platformy Paedagogium Univerzity Karlovy. Cílem je vytvořit prostor pro sdílení zkušeností z oblasti výuky a podpořit rozvoj pedagogických kompetencí akademických pracovníků.

Inspiration Café je otevřeným fórem, kde se vysokoškolští pedagogové mohou setkávat v příjemné a neformální atmosféře. Setkání se od roku 2024 konají čtyřikrát ročně – dvě setkání organizuje ZČU v Plzni a dvě Univerzita Karlova.

Připojte se k nám a staňte se součástí této otevřené komunity! Těšíme se na vaši účast a na sdílení inspirativních zkušeností!

Druhé Inspiration Café proběhne v režii Západočeské univerzity v Plzni a program si připravily dvě zkušené lektorky z katedry anglického jazyka Fakulty pedagogické Mgr. Tereza Havránková, Ph.D.Mgr. Gabriela Klečková, Ph.D. Pod jejich vedením budeme diskutovat využití modelu převrácené třídy ve výuce na vysoké škole, o výhodách ale i výzvách, který tento model nabízí vysokoškolské pedagogice. S převrácenou třídou mají obě lektorky spoustu praktických zkušeností, tématu se dlouhodobě věnují.

Setkání se uskuteční v úterý 11. června 2024 od 14:00 na Fakultě pedagogické Západočeské univerzity v Plzni, Veleslavínova 42, v místnosti VC329.

Program setkání:

• 40–50 min – úvodní vstup do tématu formou rozhovoru obou lektorek
  • 20–30 min – přestávka na kávu, občerstvení a neformální diskuzi
  • 60–80 min – skupinová práce, sdílení zkušeností a odborná diskuze pod vedením lektorek

Koordinátor akce: Helena Hasnedlová, hasnedlh@rek.zcu.cz, 737 472 326, 377 631 910

hasnedlh@rek.zcu.cz