Dny boulderingu pro zaměstnance ZČU a jejich rodiny

Přijďte s rodinou nebo s kolegy zalézt si na boulderové stěně.

Začátek

27/01/2018 - 10:00

Konec

27/01/2018 - 22:00

Kollárova 1239/19, 301 00 Plzeň - Lezecké centrum V16, s.r.o.   Zobrazit mapu

Západočeská univerzita ve spolupráci s boulderingovým centrem V16, pořádají Dny boulderingu pro zaměstnance ZČU a jejich rodiny. Akce se uskuteční ve dvou termínech: v sobotu 27. ledna a v sobotu 10. února 2018.

V době od 10 do 15 hodin každou celou hodinu instruktoři centra zájemcům z řad zaměstnanců ZČU centrum představí, vysvětlí zásady pohybu na boulderingové stěně a seznámí je se základy lezení na tzv. traverzovací stěně. Následně se skupina přesune na hlavní stěnu, kde instruktoři doporučí vhodné bouldery a zaměstnanci pak budou pokračovat samostatně.

Pro rodiny s dětmi bude program přizpůsoben. Akce je vhodná i pro týmy kolegů ZČU.

Boty a magnézium budou k zapůjčení, celý program bude pro zaměstnance ZČU a jejich rodinné příslušníky zdarma (Nutné mít s sebou JIS kartu ZČU).

Zaměstnanci ZČU se mohou se svými rodinnými příslušníky v boulderingovém centru V16 zúčastnit také víkendových Rodinných dnů za zlevněné vstupné (dospělí sleva 10 %, děti 15 %).

Dále je připraven Navazující zvýhodněný program (sleva na tříměsíční permanentky – dospělí 10 %, děti 15 %).

Kontakt: doc. Pavel Mentlík e-mail: pment@cbg.zcu.cz

info@v16.cz