Inspiration Café: Jak pracovat se zpětnou vazbou od studujících?

Pedadesk ZČU v Plzni a Paedagogium Univerzity Karlovy vás srdečně zvou na další setkání z cyklu Inspiration Café

Začátek

19/09/2024 - 15:00

Konec

19/09/2024 - 17:30

Adresa

Divadelní klub Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha 1, budova A, třetí patro)   Zobrazit mapu

Inspiration Café je cyklus neformálních setkání vysokoškolských vyučujících, pořádaný ve spolupráci platformy Pedadesk Západočeské univerzity v Plzni a platformy Paedagogium Univerzity Karlovy. Cílem je vytvořit prostor pro sdílení zkušeností z oblasti výuky a podpořit rozvoj pedagogických kompetencí akademických pracovníků.

Inspiration Café je otevřeným fórem, kde se vysokoškolští pedagogové mohou setkávat v příjemné a neformální atmosféře. Setkání se od roku 2024 konají čtyřikrát ročně – dvě setkání organizuje ZČU v Plzni a dvě Univerzita Karlova.

Připojte se k nám a staňte se součástí této otevřené komunity! Těšíme se na vaši účast a na sdílení inspirativních zkušeností!

Realizace třetího setkání se ujala Univerzita Karlova a uskuteční se ve čtvrtek 19. září 2024 od 15:00 do 17:30 v Divadelním klubu Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha 1, budova A, třetí patro). Tentokrát se zaměříme na téma „Jak pracovat se zpětnou vazbou od studujících?“.

Hostem bude Mgr. Matěj Král, Ph.D. z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Program setkání:

• 40–50 min – úvodní vstup do tématu, rozhovor s naším hostem

• 20–30 min – přestávka na kávu, občerstvení a neformální diskuze

• 60–80 min – skupinová práce, během níž účastníci sdílejí své zkušenosti a inspirují se navzájem

hasnedlh@rek.zcu.cz