On-line výstava Studuj a bav se vědou

V pátek 13. září 2019 skončila výstava Studuj a bav se vědou, která byla umístěna v mázhausu plzeňské radnice a kterou připravilo oddělení Celoživotního a distančního vzdělávání. Představila především aktivity, které univerzita realizuje pro veřejnost.

Západočeská univerzita v Plzni je jedinou veřejnou vysokoškolskou institucí sídlící v Plzeňském kraji. V současné době má 11 tisíc studentů, devět fakult s 62 katedrami a dva vysokoškolské ústavy. Díky celoživotnímu vzdělávání, které je její součástí, se formou přednášek, kurzů i ucelených vzdělávacích programů včetně oblíbené Univerzity třetího věku setkávají vyučující po celý rok se studenty všech generací a nejrůznějších zájmů. Inspirace, nápady a tvůrčí energie pak hravě překonávají hranice univerzitního kampusu, který nikdy neutichá, a to ani během prázdnin.

Nestihli jste si výstavu na radnici prohlédnout? Nevadí, připravili jsme pro vás on-line prohlídku!

Tipy pro prohlížení on-line výstavy:

• Klikněte na on-line výstavu a vpravo nahoře přepněte na fullscreen.
  • Jednotlivé stránky si můžete v případě potřeby posuvníkem zvětšit, aby se lépe četl text.
  • Pokud obrátíte stránku a je jen bílá, počkejte chvilku, obsah se načte.