30. ročník Mezinárodní letní jazykové školy

Pojďte se zdokonalit v cizích jazycích! Ústav jazykové přípravy ZČU v Plzni organizuje jubilejní 30. ročník oblíbené Mezinárodní letní jazykové školy v termínu 8. – 26. 7. 2019.

Angličtina, němčina, francouzština, italština, ruština, španělština, čínština i čeština pro cizince již nebude problém! Na výběr jsou celodenní, dopolední i odpolední kurzy různých úrovní pro děti od 6 let, studenty a dospělé. Pro děti od 7 do 15 let opět pořádáme oblíbený pobytový kurz angličtiny a nově i němčiny na zámku v Nečtinech. Skvěle se rozmluvíte na 3 týdenním kurzu, ale můžete si zvolit i jen 1 nebo 2 týdny. Pořádáme též přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám, kurzy na klíč, či kurzy pro učitele cizích jazyků s akreditací MŠMT. Všichni naši učitelé jsou kvalifikovaní profesionálové!

Po výuce je připraven zábavný program, např. výlety, sportovní akce a večírky, během kterých poznáte nové přátele a procvičíte si své jazykové dovednosti se zahraničními účastníky.

Přihlašování probíhá do 19. 5. 2019.

Bližší informace naleznete na webových stránkách: https://isls.zcu.cz/.

Kontakt:
Bc. Daniela Kopřivová, hlavní koordinátorka MLJŠ