Doktorandská konference: Evropské hodnoty a ústavní garance právního státu a demokracie - východiska a perspektivy

Veřejné a soukromé právo v evropském kontextu očima (nejen) doktorandů

Začátek

26/10/2017

Konec

27/10/2017

Fakulta právnická ZČU v Plzni, Sady Pětatřicátníků 14, Plzeň   Zobrazit mapu
Katedra ústavního a evropského práva Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni si vás dovoluje pozvat na mezinárodní konferenci studentů doktorského a magisterského studia oboru Právo a právní věda s tématem Evropské hodnoty a ústavní garance právního státu a demokracie – východiska a perspektivy. Konference se uskuteční 26.-27. října 2017 v budově Právnické fakulty ZČU v Sadech Pětatřicátníků. Cílem mezinárodní konference studentů magisterského a doktorského studia je poukázat na problematiku evropských hodnot a ústavních garancí právního státu, jejich východiska a perspektivy. V tomto smyslu se tedy tato mezinárodní konference zaměří na aspekty teoreticko-aplikačních problémů se zřetelem na interdisciplinární charakteristiku této problematiky. Jednacími jazyky budou čeština, slovenština, němčina, angličtina a polština. Výstupem bude kromě vystoupení na konferenci též příspěvek publikovaný v recenzovaném sborníku z konference. Příspěvek bude nutné zpracovat podle přiloženého vzoru v rozsahu 6-10 normostran a zaslat na kontaktní e-mail nejpozději do 30. 11. 2017. Registrace účastníků se provádí do 15. října 2017 elektronicky na této adrese. Konferenční poplatek činí 300,- Kč/12 EUR a zahrnuje coffee break, vstupy a pohoštění. Konkrétní informace o možnostech platby naleznete na stránkách Právnické fakulty ZČU. Součástí konference bude doprovodný kulturní program, jehož vstupy budou rovněž hrazeny v rámci konferenčního poplatku. Konferenci pořádá doc. JUDr. Monika Forejtová, Ph.D., JUDr. Tomáš Pezl a JUDr. Vladislav Vnenk.

vnenk@kup.zcu.cz