Inspirujeme se s GEG Plzeň

Nebojte se technologií ve vzdělávání! GEG Plzeň vám poradí, jak na ně.

Začátek

28/11/2017 - 15:30

Konec

28/11/2017 - 17:30

ZČU, US Point, Univerzitní 22, Plzeň   Zobrazit mapu
GEG Plzeň ve spolupráci s Americkým centrem US Point a Ústavem jazykové přípravy ZČU v Plzni zve všechny učitele, kteří se nebojí inovací ve vzdělávání, na další setkání pod názvem Inspirujeme se, na němž představí aplikace Flipgrid a Canva:
  • Canva – výborný grafický editor se spoustou šablon, se kterými jednoduše vytvoříte vlastní zajímavé materiály (infografiky, plakáty, prezentace, příspěvky na Facebook, pro blog, atd…),
  • Flipgrid – virtuální nástěnka, která promění vaši třídu v diskusní panel.
  Setkání se uskuteční v úterý 28. 11. 2017 od 15:30 do 17:30 v US Pointu na Západočeské univerzitě v Plzni.Vstup je zdarma, občerstvení připraveno, registrace nutná prostřednictvím formuláře.   Co je to GEG? GEG (Google Educational Group) je neformální společenství pro podporu využívání Google technologií ve vzdělávání.
Jsme dobrovolnická komunita učitelů z Plzně a okolí, pořádáme pro učitele bezplatné workshopy, semináře a setkání, na kterých si vyměňují zkušenosti s internetem a technologiemi ve výuce, učí se navzájem to, co už sami objevili, navazují nové kontakty s podobně naladěnými kolegy, pomáhají si a podporují se. Pro učitele je to zároveň i zábava a odpočinek, příležitost nabít se novou energií pro práci (nejen) ve škole.
Za organizátory: Pavla Sýkorová, Tereza Havránková, Martin Hála