Interdisciplinarita: Věda a vzdělání na pomezí oborů

Pořádá Fakulta filozofická a Město Plzeň

Začátek

26/11/2019 - 09:00

Konec

26/11/2019 - 18:00

Adresa

Moving Station, Koperníkova 56 (Most Ivana Magora Jirouse 2), 301 00 Plzeň   Zobrazit mapu

Fakulta filozofická zve na 2. ročník panelové diskuze, která se uskuteční 26.listopadu 2019 v Moving Station pod názvem Interdisciplinarita – věda a vzdělání na pomezí oborů věnovaný mezioborovosti a vztahu humanitních a společenskovědních oborů a přírodních věd. Diskuze se zúčastní Tomáš Holub, Karel Janeček, rektor Západočeské univerzity v Plzni Miroslav Holeček a další.

Cílem diskuze je reflektovat silné a slabé stránky humanitního a společenskovědného vzdělání a vzdělávání a poukázat na problémy vznikající v důsledku jejich opomíjení či protěžování. V rámci jednodenní konference, která bude navazovat na diskuze prvního ročníku, vystoupí studenti a zvaní přednášející z praxe i akademického prostředí.

nadezdah@kfi.zcu.cz