Landart / Prorůstání – od země k zemi

Konec

20/03/2020 - 18:00

Adresa

Inkubator Gallery, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara, Univerzitní 28, Plzeň   Zobrazit mapu

Od země k zemi prorůstající land-artová díla vytvořená v rámci česko-bavorského přeshraničního projektu budou k vidění na kolektivní výstavě v Inkubator Gallery. Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy, která se uskuteční 25. února od 16 hodin.

Výstava zobrazuje fotografickou dokumentaci studentů ateliéru Užitá fotografie vedených Vojtěchem Aubrechtem, kteří objektivem zaznamenávali jedinečné umělecké zásahy do krajiny studentů ateliéru Socha a prostor, a to jak na hradě Klenová tak v německém Bügellohe. Do prostorové instalace integroval tyto fotografie kurátor výstavy Jan Van Woensel. Součástí výstavy bude představení stejnojmenné publikace navržené vedoucími navazujícího magisterského ateliéru Grafický design Rostislavem Vaňkem a Kristinou Fišerovou. Tato publikace zmíněné umělecké počiny, ale také příběhy míst na obou stranách hranice, reflektuje.

Výstava je k vidění od 20. 2. do 20. 3. 2020.

fdu.zcu.cz/cz/

lopatrna@fdu.zcu.cz