Miliardářem za 20 let? Petr Hrubý a jeho Broker Consulting

Jak se dá od nuly vybudovat a následně ukočírovat miliardová společnost? Přijďte se zeptat zakladatele společnosti Broker Consulting a.s.

Začátek

22/02/2018 - 17:00

Konec

22/02/2018 - 19:00

Univerzitní 2795/26, 301 00 Plzeň   Zobrazit mapu
Přednáškový klub ZČU zve na přednášku Petra Hrubého, zakladatele miliardové společnosti Broker Consulting a.s. se sídlem v Plzni. Petr Hrubý začínal jako hasič–záchranář se živnostenským listem dřevorubce. V roce 1998 pak začal budovat svoji společnost. „Ačkoli je průměrných lidí hodně, nedej se zkazit průměrností. Snaž se vyrovnat nejlepším, a ještě je předčit.“
V rámci diskuzní přednášky Petr Hrubý představí svůj příběh a společně se svým kolegou Petrem Fialou rozeberou i reálné případy milionových obchodů společnosti Broker Consulting a.s. Odkud se vzal celý nápad? Co ho žene stále dopředu? Jak se řídí 1200 podnikatelů OSVČ a 100 zaměstnanců pod jednou střechou? Na mnohé a další otázky se ho budete moci zeptat na přednášce na Západočeské univerzitě v Plzni.
Přednáškový klub se dohodl s panem Hrubým, že pokud zájemci pošlou své CV s krátkým motivačním dopisem, budou nejvhodnější kandidáti vybráni k absolvování k 3měsíční stáže ve společnosti Broker Consulting a.s.
Přednáška se koná ve čtvrtek 22. února od 17:00 v univerzitním kampusu na Borech, v budově FEL, místnost EP 208 (aula se může ještě měnit). Na diskusní přednášku se může přijít podívat kdokoliv. Vstupné je zdarma, kdo chce, může přispět libovolnou částkou.