Národní konference 2020: Právo v kyberprostoru

O kolika jiných právních konferencích s tímto tématem jste slyšeli?

Začátek

06/03/2020 - 10:00

Konec

07/03/2020 - 14:30

ELSA Plzeň Sady Pětatřicátníků 14, 306 14 Plzeň   Zobrazit mapu

Víte něco o trestně právních aspektech robotiky, e-důkazech nebo ochraně dat v kyberprostoru? My také ne. ELSA Plzeň ale pozvala mnoho odborníků, aby vám o tom 6. a 7. března řekli více na Národní konferenci 2020 s tématem “Právo v kyberprostoru”.

Pod záštitou primátora města Plzeň Martina Baxy představuje ELSA Plzeň s hrdostí Národní konferenci 2020, letos se zaměřením na právo v kyberprostoru. Netřeba navijáku. Právo v kyberprostoru vás zajímá. Přes svojí všednost v každodenních životech zůstává zahalen mlhou nejistoty. My vám ji prostoupit nepomůžeme – na to jsme pozvali mnoho odborníků z praxe.

Na konferenci vystoupí mimo jiné vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová, jeden z nejznámějších českých právníků Tomáš Sokol a další Přednášky budou probíhat 6.–7. března ve Sněmovním sále Magistrátu města Plzně a v aule Fakulty právnické Západočeské univerzity.

Pozor, kapacita akce je omezena, je třeba se přihlásit do 27.2.!