Občanská společnost: Hráz proti dezinformacím?

Pořádá Akademický spolek studentů politických věd v Plzni

Začátek

11/05/2022 - 17:00

Konec

11/05/2022 - 20:00

Fakulta pedagogická ZČU, Veleslavínova 42, místnost VC301   Zobrazit mapu

Aktuální mezinárodní situace pouze podtrhuje, jak nezanedbatelným fenoménem jsou dezinformace a fake news. Jsme proto rádi, že vás může náš spolek pozvat na debatní setkání Občanská společnost: Hráz proti dezinformacím?.

S exkluzivními hosty budeme hovořit o tom, jak se fenomén dezinformací a fake news v čase vyvíjí, jaká nebezpečí v současné době představují, jak se s nimi snažíme vypořádat například v České republice a jakou roli v jejich existenci hraje aktivní občanská společnost.
Hosté debaty:
  • Nina Špitálníková, česká koreanistka, odbornice na Korejskou lidově demokratickou republiku, spisovatelka
  • Jaromír Štětina, český novinář, spisovatel, politik a zakladatel neziskové organizace Člověk v tísni
  • František Vrabel, datový analytik a zakladatel společnosti Semantic Visions
  • Petr Nutil, žurnalista, spisovatel a zakladatel webu Manipulátoři.cz
Oceníme, pokud svou účast potvrdíte prostřednictvím registračního formuláře.

info@ascpssu.cz