Plzeňský business kotel vol. 22: Povolání budoucnosti

Jste startupista, začínající podnikatel/ka nebo o podnikání teprve přemýšlíte? Přijďte na diskuzní a networkingové setkání, které vás inspiruje a pomůže vám zorientovat se v podnikatelském světě.

Začátek

17/10/2017 - 17:00

Konec

17/10/2017 - 20:00

Sedláčkova 19, 30100 Plzeň   Zobrazit mapu
Centrum podnikání, FEK ZČU v Plzni vás zve na 22. diskuzní a networkingové setkání plzeňských podnikatelů, startupistů a studentů se zájmem o podnikání, které bude tentokrát zaměřené na POVOLÁNÍ BUDOUCNOSTI. ► Plzeňský business kotel je diskuzní a networkingové setkání pro začínající i zkušené podnikatele, startupisty, studenty a pro všechny, které zajímá svět podnikání. Pravidelná setkání, které pořádá Centrum podnikání ZČU v Plzni ve spolupráci JCI West Bohemia, BIC, DEPO2015 a Business for Breakfast Plzeň, vás inspirují a pomohou vám zorientovat se v podnikatelském světě. Malý náhled do PBK naleznete zde ve videu. Setkání se koná v úterý 17. 10. 2017 od 17 hodin v univerzitní kavárně Družba v Sedláčkově ulici. ► HOSTÉ◄ Luděk KantorOndřej Hajský – iRecruit s.r.o. Milan Jermář – vyučující Katedry podnikové ekonomiky a managementu na FEK ZČU v Plzni Radka Pucelikova – Aimtec, a. s. Marta Párová – BORGERS CS spol. s r.o. Luděk Kantor se pohybuje v oblasti personalistiky a recruitmentu posledních 7 let. Baví ho sledovat moderní trendy v HR. Navíc ho baví bořit zažité stereotypy ve vnímání trhu práce a vzdělávání. Protože ne vše je takové, jaké se to na první pohled zdá. Ondřej Hajský se recruitmentem zabývá od roku 2010, kdy začínal jako konzultant v nadnárodní korporaci. Před dvěma lety odešel, aby mohl více flexibilně reagovat na potřeby klientů, vzdělávat se v oboru a být pánem svého času. Milan Jermář se dlouhodobě věnuje organizační psychologii, psychologii managementu a personálnímu managementu. Působil jako firemní psycholog i ve veřejné správě, zabývá se personálním poradenstvím. Radka Pučelíková má radost z úspěchu ostatních. Baví ji směřovat lidi tam, kde najdou smysl své práce. Téměř celý svůj profesní život se pohybuje v IT oblasti. Marta Párová se od roku 2008 věnuje personalistice převážně ve výrobních firmách v oblasti automobilového průmyslu. Dle svých vlastních slov patří mezi ty šťastné, kteří se ve své práci našli a dělají ji srdcem. ► MODERÁTOR◄ Jiri George Konecny ► PROGRAM◄ 17.00 – 18.30 Moderovaná diskuze s hosty Přijďte si poslechnout názory a zkušenosti hostů a ostatních účastníků, přijďte diskutovat. Pokud máte konkrétní otázky, které vás k tématu zajímají, přineste si je s sebou. 18.30 – 19.00 Organizovaný networking Naučte se jak lépe navazovat kontakty. Jak začít konverzaci a jaké otázky pokládat. To vše vás čeká v této networkingové části. 19.00-20.00 Konzultace ►VSTUPNÉ◄ 200,- / 150,- studenti Registrujte se zde: http://bit.ly/2xeaoxP ►DRESS CODE◄ smart casual Každý z kotlů je laděn do jedné z barev loga PBK. Pro tento termín byla zvolena ZELENÁ.   Informace převzaty z facebookové profilu PBKfacebookové stránky události.