Marián Jelínek přednášel na téma “Motivace v době blahobytu”

Více než sto zájemců se 8. listopadu sešlo v prostorách  posluchárny na Fakultě strojní, aby si poslechlo přednášku Mariána Jelínka, úspěšného kouče a hokejového trenéra, na téma “Motivace v době blahobytu, aneb jak namotivovat vysokoškolské studenty ve 21. století”.

“Často se setkávám s tím, že lidé chtějí spíše peníze, ale proces, který k výdělku vede, již tolik ne. Jednou z možností, jak se z tohoto koloběhu vymanit, je výstup z komfortní zóny. Je pravda, že z gauče nebo přemítání za stolem velkou změnu neuděláme. Energie chtění je sice velice důležitá, ale hlavním „hybatelem“ je energie záměru. Chtějme být prezidentem, ale pod jednou podmínkou – milujme činnost, která nás k tomu vede,” zaznělo také v zaplněné posluchárně, která Mariána Jelínka odměnila po 90 minutách dlouhotrvajícím potleskem.

Marian Jelínek: “Motivace v době blahobytu”