Webináře Pedadesk on-line: Tvorba testových otázek, jejich analýza a zabezpečení testů

Chcete vytvářet lepší testy? Chcete se naučit správně vytvářet testové otázky a vyhnout se nejčastějším chybám? V krátkém workshopu se zaměříme na základní pravidla tvorby správné testové otázky (zaměříme se na SBA otázky) a jak provést bazální analýzu otázky, která ukáže, zda testuje, co testovat má. V druhé části si shrneme možnosti zabezpečení testů v online prostředí při použití LMS Moodle.

On-line workshop, který se uskuteční 13. května od 13:30 do 14:30, povede MUDr. Daniel Rajdl, Ph.D. z Univerzity Karlovy. Daniel Rajdl je předseda Komise pro hodnocení výuky Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni, předseda EFLM Workgroup for Distance Education and E-learning a člen Rady pro celoživotní vzdělávání Univerzity Karlovy.

Pokud máte o webinář zájem, prosím, přihlašte se. Před začátkem vám pošleme odkaz na připojení.