Začněte studovat Podnikovou ekonomiku a management ještě letos!

Rádi byste si dodělali vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomiky a managementu, ale nemůžete studovat jako řádní studenti? Pak vás potěší nabídka Centra celoživotního vzdělávání Fakulty ekonomické ZČU v Plzni, které otevírá placené studium Podnikové ekonomiky a managementu v rámci celoživotního vzdělávání. Studium se odehrává v Chebu (pouze blok předmětů 1. ročníku bc. studia) i v Plzni (blok předmětů 1. ročníku bc. i nmgr. studia). Se studiem můžete začít ještě tento akademický rok, pokud se přihlásíte do 15. září 2017. Samotné studium začíná konzultačním dnem 22. září 2017 v Chebu a 23. září v Plzni. Chcete-li raději začít studovat později, studium se znovu otevírá v únoru. Hlavními výhodami tohoto studia jsou: – rozložení prvního ročníku až do dvou let, – poplatek je hrazen pouze jednou, – vybrané studijní materiály, – možnost přestupu do řádného studia po splnění všech požadavků dle příslušné vyhlášky, – možnost vstupu bez přijímacích zkoušek. Více informací o studiu se dozvíte ve video rozhovoru s vedoucím Centra celoživotního vzdělávání FEK ZČU v Plzni Janem Tluchořem. Přihlášky, studijní plány a další informace o studiu naleznete na webu Centra celoživotního vzdělávání, na jehož pracovníky se můžete obrátit s případnými dotazy.