Mgr. Ondřej Timčo Ph.D.

Ondřej Timčo se zabývá vývojem metodologie Janečkovy metody. Vystudoval bakalářský obor Mezinárodní teritoriální studia na Univerzitě Karlově v Praze. V roce 2011 dokončil magisterské studium na University College London, obor Politika, bezpečnost a integrace. V současné době na stejné univerzitě dokončuje svoji doktorskou práci ‘Korupce jako zpronevěra: Případ P. I. Lazarenko’ zaměřenou na modelování mezinárodní zpronevěry veřejných statků. Na UCL vyučoval semináře o ruské politice a společnosti, jakož i sovětské a ruské zahraniční politice. Je oddaný myšlence inovace mezinárodní ekonomiky, ale též vaření, tanci a kytaře.

ID Název akce Délka kurzu Datum začátku
Ondřej Timčo: Univerzita jako příležitost ke kreativní participaci 2 Hours 12/05/2024