Jak motivovat vysokoškolské studenty ve 21. století - navazující přednáška Mariana Jelínka

Pokračování úspěšné přednášky o motivaci v době blahobytu.

Řečníci

Začátek

25/01/2019 - 11:00

Konec

25/01/2019 - 12:15

Univerzitní 22, Plzeň, UP 104   Zobrazit mapu

V listopadu navštívil Marian Jelínek ZČU a jeho přednáška Motivace v době blahobytu aneb jak namotivovat vysokoškolské studenty ve 21. století naplnila celou přednáškovou místnost. Nyní se vrací, aby pokračoval tam, kde minule skončil, a vysvětlil dané téma více do hloubky.

Přednáška je určená především účastníkům minulé přednášky, přihlásit se však můžou všichni studenti i zaměstnanci ZČU.

KDY:  25. 1. 2019, 11.00 -12.15

KDE: budova FST, Univerzitní 22, Plzeň, UP 104

Kapacita přednášky je naplněná, již není možné se přihlašovat.

Marian Jelínek je český hokejový kouč s hlubším zájmem o psychologii a filosofii, které aplikuje do své každodenní práce. Je spoluautorem několika knih a držitelem doktorátu z kinantropologie.  V současné době se spolupodílí na projektu SportMentor, ve kterém odborníci předávají své nejlepší know-how. Marian Jelínek zde má svůj online kurz ohledně motivace, ve kterém Vás čeká vice než 10 hodin video tréninku.

Kontakt:

Mgr. Martin Merta