Learning design: Jak vytvořit kvalitní program celoživotního vzdělávání?

Přijďte společně s Braněm Frkem promýšlet tvorbu kvalitních programů celoživotního vzdělávání!

Řečníci

Začátek

14/11/2018 - 10:00

Konec

14/11/2018 - 15:00

UV 115, Univerzitní 22   Zobrazit mapu

V rámci Týdnů vzdělávání dospělých zavítá na Západočeskou univerzitu v Plzni skvělý lektor Braňo Frk.

Pod jeho vedením se naučíte používat designové nástroje a metodiky, které zefektivní proces navrhování a testování vzdělávacích programů. Dozvíte se, jak postupovat při re-designu stávajících kurzů a jak implementovat inovace.

Workshop se bude konat dne 14. listopadu 2018 od 10 do 15 hodin (s pauzou na oběd) v zasedací místnosti UV115, Univerzitní 22.

Akce je určena  pro zaměstnance ZČU, především pak pro lektory a organizátory programů celoživotního a firemního vzdělávání. Kurz je vhodný i pro zájemce o vysokoškolskou pedagogiku a účast lze započítat do bagatelní podpory projektu ESF Západočeské univerzity v Plzni.

Účast je pro zaměstnance ZČU zdarma, nutné je předem se přihlásit.

Kontakt:

Mgr. Martin Merta,  e-mail: merta@rek.zcu.cz, mobil: 735713966