Učící se komunita Pedadesku: dubnové setkání

Velké otázky vysokoškolské pedagogiky v malém kolektivu

Začátek

08/04/2024 - 15:00

Konec

08/04/2024 - 17:00

Univerzitní 22, Plzeň   Zobrazit mapu

Pokud vás zajímá jak lépe učit, trápíte se s pedagogickými úkoly, které na vás spadly, nebo prostě jen chcete zlepšovat učení na naší univerzitě, přijďte na setkání Učící se komunity Pedadesku, neformální platformy určené pro sdílení a vzájemnou pomoc.

Během dubnového setkání budeme pokračovat se sdílením triků a vychytávek, které používáme při výuce. Nejde o žádné sáhodlouhé vysvětlování. Každý účastník může během 3-5 minut ukázat nástroj/postup/trik, který používá. Na základě toho se pak jistě dostaneme k praktické a účelné diskuzi. Tentokrát přidáme také téma testování a zkoušení. Půjde o prosté sdílení našich postupů a úspěchů a neúspěchů při této činnosti.

Po přihlášení obdržíte odkaz na sdílenou tabulku, kam můžete zapsat téma/trik, o které se chcete na setkání s ostatními podělit.

Na pravidelném neformálním setkání jsou vítáni všichni, kdo chtějí sdílet své úspěchy, neúspěchy i ti, kteří si o tom chtějí pouze poslechnout od ostatních.

Termín:

pondělí 8. dubna 2024 od 15:00 v UL 601 (6. patro budovy Fakulty strojní) – TERMÍN ZRUŠEN, příští setkání proběhne 13. 5. 2024

Kontaktní osoby:

RNDr. Stanislav Haviar, Ph.D (haviar@kfy.zcu.cz), 377 63 2220

Mgr. Václav Duffek (duffekv@fpe.zcu.cz)