Celoživotní a distanční vzdělávání v nových prostorách

CŽV změnilo prostory po téměř dvaceti letech působení v přízemí budovy CIV. V současné chvíli tak užívá sedm kanceláří a k dispozici má i vlastní multimediální učebnu, která byla vybavena z projektu ESF a v nejbližší době bude osazena technikou.

“Učebnu bude možné jednoduše transformovat do různých rozložení, od klasické třídy až po konferenční uspořádání. Nejzajímavější pak ale bude možnost vytvoření digitálních hnízd. Digitální hnízdo se sestává z LCD monitoru a studentských počítačů nebo tabletů. Učebna je navíc vybavena velkou multidotykovou tabulí,” představuje učebnu, která bude mít maximální kapacitu 32 míst, Viktor Chejlava.

Multimediální učebna byla vybavena díky ESF projektu Západočeské univerzity v Plzni, registrační číslo projektu: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002287.

Těšíme se na setkání s vámi během kurzů v 6. patře FST!