Jarní akce Katedry blízkovýchodních studií FF ZČU

Katedra blízkovýchodních studií Filozofické fakulty ZČU v Plzni si na letošní jaro připravila hned dvě zajímavé akce.   Festival arabské kultury 22. 3. – 1. 4. 2017 Sedmý ročník festivalu pořádaného studenty a studentkami Fakulty blízkovýchodních studií FF ZČU zve na přednášky, koncerty, ochutnávky i promítání, která představí z mnoha úhlů bohatou kulturu arabského světa. Festival je určen široké veřejnosti. Kompletní program naleznete na webových stránkách  a aktuální informace na facebooku festivalu.   Kolokvium Orientalia Antiqua Nova 27. – 28. 4. 2017 Odbornému publiku i zájemcům z řad studentů je určen 17. ročník orientalistického kolokvia „Orientalia Antiqua Nova“. Více informací naleznete na stránkách události.