Kurzy VŠ pedagogiky nově pouze on-line

Chystali jste se v březnu na nějaký z kurzů vysokoškolské pedagogiky? Pokud se vám nechce čekat na nový termín, můžete nyní absolvovat jeho on-line část.

Všechny kurzy z oblasti vysokoškolské pedagogiky platformy PEDADESK mají svou on-line část, kterou bylo běžně možné absolvovat až po účasti na prezenčním školení. Nyní pro zaměstnance ZČU otevíráme možnost absolvovat pouze on-line část vybraných kurzů. Naučte se třeba vytvářet kurzy v programu Moodle nebo si vyzkoušejte možnosti využití mobilů, tabletů a projekce při přednáškách a cvičeních na vysoké škole. Nebo si chcete zlepšit Mluvený projev? Zjistit jak funguje proces učení v našem mozku? Projít si spoustu jednoduchých metod kooperativního učení? Účast v kurzu je zdarma. Stačí se jen přihlásit a začít!

Kompletní seznam kurzů naleznete ZDE.