NEPŘEHLÉDNĚTE: Úspěch online kurzu o komunikaci i nově startující kurzy

NEPŘEHLÉDNĚTE: Úspěch online kurzu o komunikaci i nově startující kurzy

Celoživotnímu vzdělávání se na Západočeské univerzitě v Plzni věnujeme již řadu let. Nabízíme jak prezenční, tak kombinované a distanční (online) kurzy a to napříč fakultami, obory i cílovými skupinami – od seniorů, přes zaměstnance univerzity až po širokou veřejnost. A protože aktuálně připravujeme velkou spoustu nových kurzů, rádi bychom vás informovali o chystaných novinkách i úspěších již probíhajících kurzů.

 
Na komunikační nesnáze narážíme v kontaktu s ostatními dnes a denně a klademe si nezřídka kdy otázku, jak je řešit a předcházet jim. A možná právě proto, že na tento problém hledá odpověď mnoho z nás, zaznamenal velký úspěch online kurz Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku. Ten může na výukové platformě seduo.cz absolvovat kdokoliv a navíc zadarmo. Kurzem, v němž se účastníci učí efektivní a asertivní komunikaci bez zbytečných konfliktů, provádí Mgr. Michal Dubec z Fakulty pedagogické ZČU. Do kurzu se za dva roky zapsalo již téměř 28 000 osob a celý jej dokončilo více než 5 300 účastníků. Kurz s hodnocením účastníků 92% se stále drží mezi nejúspěšnějšími kurzy platformy.
 
Tato čísla ukazují, že potenciál online kurzů je skutečně veliký. Pro zaměstnance a doktorandy ZČU, kteří by se do tvorby takových kurzů chtěli pustit, ale nevědí jak, jsme připravili kurz Autorská příprava kurzů v LMS Moodle, který startuje již v pondělí 29. ledna 2018! Kombinovanou výukou povedou Lucie Rohlíková, vedoucí oddělení CŽV a specialistka na distanční vzdělávání, a Jan Topinka, zkušený lektor a tvůrce online kurzů. Přihlašovat se můžete ZDE.
 
A pokud tvorba online kurzů ani komunikace s lidmi není zrovna tématem, které hledáte, sledujte nás dál, protože právě připravujeme mnoho dalších kurzů z dalších oblastí, mezi nimiž si jistě přijdete na své.