DIGIcentrum Elixíru pořádá první setkání 7. listopadu

Ve čtvrtek 7. listopadu 2019 proběhne první setkání pedagogů a studentů v nově otevřeném DIGIcentru Elixíru v Plzni, tedy prostoru, který je otevřený všem, kteří chtějí využít možností moderních technologií ve vzdělávání a rádi se vzájemně podělí o své zkušenosti. DIGIcentrum naleznete na Západočeské univerzitě v Plzni, v  multimediální učebně UL 601 v šestém patře budovy Fakulty strojní.

Tentokrát na téma Google Classroom jako parťák každého učitele. Google Classroom je nástroj služby Google Apps pro vzdělávání, který učitelům slouží jako digitální portfolio, umožňuje rychle a efektivně publikovat zadání, poskytovat okamžitou zpětnou vazbu, snadno komunikovat se studenty, hodnotit, sebehodnotit nebo komentovat. Studenti mohou společně diskutovat nad úkoly, hodnotit práci svoji, nebo svých spolužáků.

Vlastní zařízení a vytvořený Google účet výhodou. Občerstvení zajištěno.

Na setkání je nutné se přihlásit.

Více info na stránkám DIGIcentra Elixíru v Plzni.

Nebo pište a volejte Milanovi 🙂

Milan Khas