Setkání GEG (Google Educational Group) v Plzni

Zveme vás na další setkání GEG Plzeň a chystáme pro Vás tyto inspirace:
  • Web – Whiteboard – sdílená tabule. Během krátké doby se naučíme vytvořit a pracovat se sdílenou tabulí/ nástěnkou.
  • Google není jen vyhledávání… Seznámíte se s možností vytvářet a sdílet dokumenty, využívat cloudové úložiště, email, mapy a mnoho dalšího.
Setkání se uskuteční ve čtvrtek 8. 11. 2018 od 15:30  do 17:30  v US Pointu na Západočeské univerzitě v Plzni, Ústav jazykové přípravy, Univerzitní 22. Vstup je zdarma, občerstvení připraveno, registrace nutná prostřednictvím formuláře.
Co je to GEG?
GEG (Google Educational Group) je neformální společenství pro podporu využívání Google technologií ve vzdělávání.
Jsme dobrovolnická komunita učitelů z Plzně a okolí, pořádáme pro učitele bezplatné workshopy, semináře a setkání, na kterých si vyměňují zkušenosti s internetem a technologiemi ve výuce, učí se navzájem to, co už sami objevili, navazují nové kontakty s podobně naladěnými kolegy, pomáhají si a podporují se. Pro učitele je to zároveň i zábava a odpočinek, příležitost nabít se novou energií pro práci (nejen) ve škole.
Těšíme se na setkání s Vámi.
A máte-li ve svém okolí kolegy, kteří rádi využívají IT ve výuce – nezapomeňte je na setkání pozvat. Registrační formulář přijímá odpovědi 🙂
Za organizátory: Tereza Havránková, Martin Hála, Pavla Sýkorová