Trénink vyjednávání s Vítem Prokůpkem

Trénink vyjednávání s Vítem Prokůpkem

“Vyjednávání je především dovednost – a jako každou dovednost je třeba ji trénovat a rozvíjet,” říká Vít Prokůpek, profesionální vyjednavač a odborník na psychologii ovlivňování, který v únoru na Západočeské univerzitě v Plzni povede dva dny tréninku vyjednávání.

Kurz začíná 12. února 2019 a během prvního dne poznáte, jaké jsou nové trendy ve vyjednávání, naučíte se účinným vyjednávacím taktikám a strategiím. Na programu druhého dne kurzu, 26. února, je trénink účinné sebeprezentce, obrana proti nekonstruktivnímu chování a mnoho dalšího. “Během tohoto kurzu se naučíte efektivně využívat asertivní principy, prosadit se a přitom zůstat konstruktivní, vyjednat výhodné podmínky a zároveň posílit korektní vztahy,” zve Vít Prokůpek, který je najímán organizacemi jako externí vyjednavač, mediátor a poradce v záležitostech vyjednávání a managementu konfliktů – byl mimo jiné přítomen mezinárodním akvizičním vyjednáváním, vyjednáváním mezi managementem a odbory nebo řešením konfliktů mezi dodavateli a odběrateli. Je považován za předního evropského vyjednavače a poradce v této oblasti.

V kurzu si také vyzkoušíte dvě praktické simulace vyjednávání a dostanete zpětnou vazbu od předního evropského vyjednavače, naučíte se prakticky využívat 12 nejúčinnějších vyjednávacích technik a triků a uvidíte čtyři krátké filmy vyjednavačů v akci a poučíte se z jejich chyb i předností.

Zaujala vás možnost nacvičit jednání s obtížnými a tvrdými vyjednavači a zlepšit svou dovednost přesvědčivě a diplomaticky argumentovat? Kurz je zdarma, je nutné se předem přihlásit.

Na Trénink vyjednávání I. i navazující Trénink vyjednávání II. je možné se přihlásit zde.