Webináře 1.–7. 5. 2017

• RVP: Experiment v MŠ

Mgr. Michael Novotný nás letos již potřetí nechá nahlédnout do své zásobárny inspirativních námětů na aktivity v mateřské škole. Po pohybových chvilkách a tvořivé dramatice si pojďme společně vyzkoušet nějaký ten pokus! Setkání se zabývá nabídkou experimentů, experimentálních a badatelských činností v mateřské škole, které mohou být aplikovány do vzdělávací nabídky v rámci environmentální výchovy. Všechny nabízené inspirativní činnosti jsou velice lehce aplikovatelné do praxe za podmínek dodržování bezpečnostních pravidel. Experimentální a badatelské činnosti jsou důležitou složkou vzdělávání dětí předškolního věku. Setkání je určeno učitelkám mateřských škol a elementaristkám. Inspiraci jistě přineseme i rodičům předškoláků.

středa 3. 5. 2017, 20:00 odkaz na připojení (je nutné se na portálu zdarma registrovat) lektor: Mgr. Michal Novotný
Na webu RVP navíc naleznete záznamy již proběhlých webinářů.
  • Večerní univerzity od Microsoftu: Bezpečné ukládání dat

S rozšířením technologií do všech oblastí lidského života se otázka bezpečnosti našich údajů objevuje stále častěji. Jak si tedy jak běžní uživatelé můžeme chránit svá osobní data?

úterý 2. 5. 2017, 18:00 – odkaz na připojení  Záznamy z proběhlých večerních univerzit naleznete na portále Microsoft Educator Community.

Chtěli byste i vy sami realizovat webinář nebo online kurz? Rádi vám s realizací pomůžeme, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: info@ucv.zcu.cz.