Webináře Pedadesk on-line: Odpovědnost a samostatnost v prostředí on-line komunikace

Záleží vám na tom, aby lidé kolem vás byli i v této době odpovědní za svoje učení a práci? Přemýšlíte, jak v současné situaci studentům nejlépe zadávat úkoly? Jak je vyhodnocovat? Podívejte se na záznam webináře Odpovědnost a samostatnost v prostředí on-line komunikace, který 14. dubna 2020 vedl Michal Dubec a kde tato témata zazněla.

Mgr. Michal Dubec působí ve školství 14 let, od roku 2007 přednáší na katedře pedagogiky ZČU v Plzni a pravidelně přednáší jako host na dalších vysokých školách. Specializuje se na rozvoj měkkých dovedností učitelů a ředitelů základních a středních škol v ČR (komunikace, vedení týmů, motivace). Vytváří také programy pro rozvoj lektorů neziskových organizací (LATA, CEGV Cassiopeia, TANDEM, Odyssea, Centrum pasivního domu) a lektorsky spolupracuje s celorepublikovými centry pro vzdělávání učitelů (NIDV, KVIC, ACOR).

Přihlaste se i na naše další připravované webináře pro pedagogické pracovníky v rámci platformy PEDADESK. Již 6. května 2020 se můžete zapojit do diskuze během webináře Jak řešit v současné situaci předměty zaměřené na získávání praktických dovedností a přitom se příliš neodklonit od cílů předmětu, který povede Mgr. Jan Krotký, Ph.D. z Fakulty pedagogické. A 15. května proběhne webinář s PaedDr. Janou Vejvodovou, CSc. na téma využití různých funkcionalit LMS Moodle. Na všechny webináře se můžete přihlásit zdehttps://bit.ly/pedadesk