Akce na ZČU v týdnu 27. 11. – 3. 12. 2017

Přehled akcí na Západočeské univerzitě v Plzni v posledním týdnu před adventem. Detailnější informace o jednotlivých akcích naleznete pod odkazy na stránkách událostí.
  • Inspirujeme se s GEG Plzeň – úterý 28. 11.

Učitelé, nebojte se technologií ve vzdělávání! GEG Plzeň vám poradí, jak na ně.

• Debata prezidentských kandidátů – úterý 28. 11.

Přijďte se zeptat prezidentských kandidátů na to, co Vás zajímá. Představí se Jiří Drahoš, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Michal Horáček, Jiří Hynek a Vratislav Kulhánek.

• SecFest2017 – středa 29. 11.

Festival aktuálních témat (nejen) z IT bezpečnosti a práva je zpět!

• Tajemství Karla Janečka – středa 29. 11.

Přednáškový klub zve na přednášku a diskusi s matematikem, pedagogem, podnikatelem, mecenášem, filantropem a bojovníkem proti korupci Karlem Janečkem.

• MountWork tour – středa 29. 11.

S mottem „První pohovor bez stresu a kravaty“ se představuje projekt MountWork, který usiluje o nový, neotřelý a celkově uvolněnější styl propojení studentů a firem.

• ZČU na festivalu Česká inovace – čtvrtek 30. 11.

Největší tuzemské setkání průmyslu, inovátorů, investorů, akademiků a veřejného sektoru, na němž ZČU nemůže chybět!