Nabídka kurzů v dubnu 2022

dubnu pro vás oddělení rozvoje a vzdělávání zaměstnanců ZČU připravilo tyto kurzy:

6. a 13. 4. Služby knihovny v oblasti otevřených zdrojů

8. 4. Základy nenásilné komunikace

19. 4. Jak na transfer technologíí na ZČU

19. 4. Neverbální komunikace

19. 4. Prezentační dovednosti

22. 4. Základy psychohygieny a práce se stresem

26. 4. Google aplikace a nástroje pro výuku na VŠ

27. 4. Komunikace a asertivita ve vztahu k předcházení a řešení konfliktů na VŠ

29. 4. Myšlenkové mapy a jejich použití v praxi

🌼Již je možné se hlásit na kurz Vědecká komunikace v angličtině, který proběhne 19. -20. května. Na květen také připravujeme další školení na e-spis.Většinu kurzů v současné době pořádáme prezenčně, některé dokonce hybridně.Z technických důvodů bude možné se na některé kurzy přihlásit až od zítra, omlouváme se za komplikace. 💻Přehled kurzů najdete na našem webu https://czv.zcu.cz/aktualni-kurzy/. K dispozici je i stálá nabídka on-line kurzů pro zaměstnance. Další on-line kurzy najdete na webu Eduskop.Informace o kurzech zveřejňujeme také v kalendáři na Intranetu a na našem Facebooku.

💡 V rámci programu Bav se vědou jsme připravili s kolegy z různých součástí nabídku workshopů pro ukrajinské a české studenty ve věku 15-18 let. Pokud případně znáte ukrajinské rodiny, které by tuto nabídku ocenily, budeme rádi za šíření této informace.
Těšíme se na viděnou na kurzech a akcích.