Informační systémy na ZČU pro studenty

Seznamte se s nejdůležitějšími informačními systémy provozovanými na ZČU.

ZAČÁTEK:
15/10/2023
FORMA:
on-line samostudium (rozsah 3 hod)

Kurz účastníky seznámí s nejdůležitějšími informačními systémy provozovanými na Západočeské univerzitě v Plzni. Účastníci tak získají základní přehled o aplikacích, se kterými se setkává většina studentů ZČU a které mohou využít při svém studiu.

Pozornost bude věnována jak základním službám (jako např. JIS karta, Orion konto, datová úložiště na ZČU apod.), tak i důležitým aplikacím pro studium a další činnosti na ZČU (např. Moodle, Aleph, EIZ, IsKam, Portál a další).

Na základě absolvování kurzu získají účastníci přehled o tom, jaké aplikace a služby mohou na ZČU využívat, jak s nimi pracovat a kam se případně obrátit s žádostí o pomoc, nebudou-li si vědět rady.

Kurz je určen pro on-line samostudium. Po  zapsání do kurzu budete mít přístup ke studijním materiálům v LMS Moodle a zároveň vám bude v kurzu k dispozici tutor, na kterého se můžete obracet s dotazy prostřednictvím diskusního fóra.

Kurz bude realizován v několika bězích:

• pro studenty FZS od 15. 10. 2023
  • pro studenty FPR od 6. 11. 2023